השראה והעשרה

הילד שלך חושב שאנגלית זה עונש? כך תעזרי לו לשנות גישה

ראשון , 16 ינואר 2022 19:30 - 21:00

הרצאה זו כבר התקיימה

על מה אנחנו הולכים לדבר?

כמעט שנתיים שכולנו חווינו מציאות שלא יכולנו לצפות ולו בחלומותינו הפרועים ביותר. אם יש שיעור שכולנו למדנו הוא שעלינו כל הזמן לפתח עוד ועוד יכולות, כדי שלא להיות תלויים בשירותים שלא תמיד ניתן יהיה לספק לנו. אין מחלוקת שאנגלית היא אחד המקצועות החשובים לילדים שלנו וגם לנו. בהרצאה נבחן האם מומלץ ללמד את ילדינו בעצמנו ונלמד דרכים לעזור לילדים עם לימוד בסיס השפה בהנאה, בכיף, ועם תוצאות מהירות.

על המרצה: ד"ר ג'ני טבק היא מומחית לשפה האנגלית ולתרבות עסקית, בעלת ניסיון של כ-30 שנה בהוראת השפה. ד"ר טבק מלמדת ילדים בכל הגילאים, כולל הכנה לבגרות באנגלית.
בנוסף מלמדת מבוגרים, מנחה עובדים בכירים בארגונים גלובליים לשיפור יכולות התקשורת העסקית באנגלית. היא מנכ"לית המותג Dr. Jennie ומנהלת ובעלים של "מרכז למידה רוממה" בחיפה. בעלת דוקטורט בספרות אנגלית מאוניברסיטת לונדון ולמדה לימודים מתקדמים באוניברסיטת אוקספורד. במשך 3 שנים חייתה באנגליה, ועל כן מכירה את התרבות האירופאית, וגם את האמריקאית, היטב.

הילד שלך חושב שאנגלית זה עונש? כך תעזרי לו לשנות גישה

ראשון , 16 ינואר 2022 19:30 - 21:00
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

אודות ד"ר גני טבק תובנות בגובה העיניים

היי וברוכים הבאים,

ב-30 שנות הוראת אנגלית למדתי שכל תלמיד או תלמידה הם עולם שלם ומיוחד ועל כן היחס האישי הוא הקו המנחה אותי בהוראה. אני מאמינה שכל תלמידיי יכולים להצליח, ואני כאן כדי לעזור לממש את המטרות שלהם ולהתאים לכל תלמיד/ה את שיטת ההוראה המתאימה להם.
אני מלמדת סדנאות יומיות וקורסי אנגלית (כולל אנגלית עסקית) בארגונים ...

המשך לעמוד למרצה

המשתתפים אומרים על ההרצאה

אירועים נוספים שעשויים לעניין אותך

אנו רוצים לאפשר לך לקבל עדכונים ותזכורות להרצאות בביז לייב

ניתן לכבות את ההתראות בכל עת מהגדרות הדפדפן.