בריאות

הנשימה ככלי עוצמתי לריפוי

שני , 17 ינואר 2022 19:00 - 20:00 60 משתתפים

הרצאה זו כבר התקיימה

על מה אנחנו הולכים לדבר?

הנשימה היא אחד הכלים העוצמתיים ביותר לריפוי היא החיבור שלנו עם הנשמה שלנו.
בכל שאיפה מודעת, אנו מתחברים לנשמה שלנו, לחיות שלנו, לשורש שלנו, לאותנטיות שלנו ולכל מה שקיים בתוכנו עכשיו.
במהלך חיינו, למדנו לצמצם את הנשימה הטבעית שלנו. כל קושי, כאב,אתגר, פחד, עלבון, סבל שחווינו בחיים, למדנו לעצור את נשימתנו ולהקפיא את גופנו, וכך נוצרו לנו חסימות רבות בגוף הפיזי ובגוף הרגשי. חסימות אשר מתבטאות גם בגוף הפיזי והרגשי שלנו בצורה של כאבים וחלילה מחלות. הנשימה שלנו הפכה להיות שטחית ורדודה, אנחנו נושמים בממוצע כשביעית מפוטנציאל הנשימה שלנו, בנוסף יצרנו הפסקות נשימה בין הכנסת והוצאת האוויר, כך שיוצא שאנו נושמים מינימום של אוויר לתוכנו בתוך חיי היום יום שלנו!
ככל שאנו מרבים לנשום עמוק יותר, כך איכות חיינו משתפרת, כלומר הנשימה היא מדד וביטוי לאיכות חיינו ולאנרגיה שקיימת בנו לחיים.
בתהליך של טיפול בנשימה מחוברת (ריברסינג), המטופל נושם נשימות גדולות ללא הפסקה בין השאיפה לנשיפה (כך הנשימה צריכה להיות).
הכמות הגדולה של חמצן ואנרגיה שנוצרים עקב הנשימה המחוברת בתוך הטיפול, יוצרים פער אנרגטי בין מה שקיים בגוף לבין האנרגיה הגדולה שנוצרת, פער זה מתחיל להזרים את האנרגיה והחיות בגופנו ויוצר ריפוי אדיר בכל הרמות הקיימות בתוכנו,ודברים רבים וטובים מתחילים לקרות. על כל הטוב הזה ארחיב בהרצאה., בנוסף לתרגילי נשימה שאלמד שיעזרו לכם להפחית לחץ ולהתמודד בצורה טובה יותר עם אתגרי החיים היומיומיים.

הנשימה ככלי עוצמתי לריפוי

שני , 17 ינואר 2022 19:00 - 20:00 60 משתתפים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

אודות יפית וענונו

שמי יפית וענונו,
מייסדת שיטת איזונים לבריאת חופש אישי וכלכלי.
כאשת כספים באחת הפירמות הגדולות הבנתי ששיטת המאזנים הכספיים טובה לא רק לניהול כספים וכלכלה, אלה גם לניהול הנפש והתודעה בחיינו. מאזן מורכב מהמון חלקים ומספרים שצריכים להתאזן ולהתחבר ביניהם ולהציג את התמונה הכלכלית, כך גם לכל אחד מאתנו יש מספר מעגלי חיים (כלכלי, ...

המשך לעמוד למרצה

המשתתפים אומרים על ההרצאה

אירועים נוספים שעשויים לעניין אותך

אנו רוצים לאפשר לך לקבל עדכונים ותזכורות להרצאות בביז לייב

ניתן לכבות את ההתראות בכל עת מהגדרות הדפדפן.