בריאות

עולם הפוריות דרך העיניים

רביעי , 29 יוני 2022 19:00 - 20:30

על מה אנחנו הולכים לדבר?

בהרצאה זו אני רוצה לקחת אתכן ואתכם למסע בתחום של "אי פוריות בלתי מוסברת" בקרב נשים שעברו את כל הבדיקות ולא התגלו ממצאים לאי הפוריות - איך ניתן לגלות דרך אבחון בעיניים מה מקור הבעיה ולטפל בה, ובכך לסייע לאישה או לזוג היכנס להריון ללא טיפול פולשני.

בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר על תופעה כלל עולמית של קושי בכניסה להריון בקרב נשים ובעיות פריון בקרב גברים. מחקרים מראים ש-15% מהזוגות סובלים מן הבעיה ובכשליש מהמקרים מקורה בגבר.
קיימים מקרים בהם מוצאים את הסיבה רפואית ואז הטיפול הוא קונבנציונלי, אבל יש גם נשים שעברו את כל הבדיקות האפשריות ולא התגלו אצלן ממצאים.
אי פריון בלתי מוסבר הוא תעלומה בפני רופאים, אך דרך האבחון האירידולוגי ניתן לראות את הסיבות לאי הקלטות ההריון ולתת טיפול נטורופתי טבעי לבעיה.

גורמים שיכולים להשפיע על אי פוריות "בלתי מוסברת":
1. בעיה של מבנה מיקרוביום במערכת העיכול - קשור לספיגת מזון, קנדידה שמשפיעה על הפוריות.
2. בעיה בתפקוד הכבד - הכבד אחראי על פירוק הורמונים בגוף ויצור כולסטרול שקשורים להיקלטות להריון.
3. זרימת דם לא תקינה - זרימת הדם חיונית ליצירת רירית רחם עבה להחזקת העובר.
4. חולשה של הצ'י המולד - הצ'י המולד הוא חוסן הגוף שכל אחד.ת נולד.ת איתו. שם טמון הפוטנציאל הבריאותי שלנו שמפקח על הפוריות, ההתפתחות והגדילה. חשוב לדעת כי ניתן להשפיע על חוסן הגוף ולתחזק אותו.
5. אי מוכנות מנטלית-רגשית להריון.

איך זה שניתן לאבחן בעיניים?
"העיניים הן הגוף" - כך היפוקרטס הגדיר את תחום האבחון בגלגל העיניים. אכן העיניים הן מפה שמשקפת את הגוף שלנו וניתן לראות בה מצבים או נתונים שלא ניתן לראות אותם ברפואה הקונבנציונלית.
מבחינה מדעית העיניים הן רקמה עצבית גנטית שמגיבה לכל התהליכים העצביים שקורים בגוף. עצב הראיה הוא חלק ממערכת העצבים המרכזית וגם העיניים מחוברות למערכת העצבים האוטונומית ולכן אנחנו גם "מדברים" דרך העיניים.
רשתית וקשתית העיניים הן ייחודיות לאדם כמו טביעת אצבע, ולכן בתחום הזיהוי הביטחוני, משתמשים בזיהו ביומטרי דרך גלגלי העיניים.

ההרצאה בנושא הפוריות תלווה בהסברים מעמיקים ובדוגמאות מהקליניקה.

אני ממליצה לכל אישה או זוג המעוניינים להכנס להריון לשמוע הרצאה זו וגם להמליץ לנשים וזוגות נוספים.

עולם הפוריות דרך העיניים

רביעי , 29 יוני 2022 19:00 - 20:30
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

אודות רומי חוכמה

יש לי קליניקה לאירידולוגיה ונטורופתיה ברעננה כבר 20 שנה, מרצה, כותבת ומלמדת את התחום.
לפני שנה הוצאתי ספר " כטוב בעיניכם" תזונה על פי צבע העיניים. והעיקר מטפלת באנשים שלא רוצים לקחת תרופות, מטפלת באנשים שלא מוגדרים חולים ובדיקות תקינות אבל הגוף צועק ואז דרך אבחון בגלגל העיניים נדע למקם את הבעיה ולמצוא את המקור. מתאימה תזונה לפי ג...

המשך לעמוד למרצה

המשתתפים אומרים על ההרצאה

אירועים נוספים שעשויים לעניין אותך

אנו רוצים לאפשר לך לקבל עדכונים ותזכורות להרצאות בביז לייב

ניתן לכבות את ההתראות בכל עת מהגדרות הדפדפן.