אסף מליחי

פיננסים I פנסיה I ביטוח

האם יש לכם איש אמון שמטפל לכם היום בהשקעות, בביטוח או בפנסיה?

נעים מאד, אני אסף מליחי, בן 42, מתכנן פיננסי וסוכן ביטוח פנסיוני עצמאי והבעלים של חברת 'אסף פתרונות פיננסים'.

מתכנן פיננסי וסוכן ביטוח פנסיוני? מה זה?

סוכן ביטוח פנסיוני זה איש מקצוע, בעל רישיון של משרד האוצר לעסוק בתחומי הביטוח והחיסכון הפנסיוני. כלומר, אני עוסק במוצרי חיסכון מורכבים כמו קרן פנסיה, ביטוח מנהלים, במוצרי הון כמו קרנות השתלמות, קופות גמל ותיקי השקעות וכן בביטוחי בריאות, ביטוחי חיים ומוצרי חיסכון כמו קופת גמל להשקעה ותכנית חיסכון לכל ילד.

בנוסף, אני עוסק בתכנון פיננסי שהוא למעשה תהליך ליווי אישי שבמהלכו אני ממפה את כל מוצרי ההשקעה, הביטוח והחסכונות שלך ומתאים אותם לצרכים, למטרות ולחלומות שלך בהווה ובעתיד.
מטרת התכנון הפיננסי היא לבצע התאמה לצורך שלך, למצבך המשפחתי, וכו'. במסגרת התהליך, נעשה שיקוף ברור למצבך הפיננסי, ונבנית עבורך תכנית פיננסית שתאפשר לך לנהל הנכסים הקיימים שלך, להכיר את הזכויות שלך בפוליסות הביטוח, לוודא שאתה מנצל את הטבות המס ולדאוג לחיסכון לעתיד.
איך הגעת לעסוק בזה? ומה הרקע שלך?

בדרך לרישיון הפנסיוני, עברתי דרך של בערך 12 שנים בשוק ההון הניסיון המקצועי שלי נחלק ל-3 תחנות:

בערך באמצע 2005 אחרי לימודי תואר שני במנהל עסקים ב-2005 חיפשתי עבודה בשוק ההון ונכנסתי לעולם העיתונות הכלכלית: בהתחלה ככתב כלכלי באתר ביזפורטל ובהמשך ככתב שוק ההון בקבוצת ידיעות אחרונות (Ynet , כלכליסט).
ב-2008, התחלתי קריירה בבתי ההשקעות. הוצאתי רישיון ניהול תיקי השקעות של הרשות לניירות ערך בחברת דש (היום דש מיטב) ובהמשך עבדתי בחברת ההשקעות של מזרחי טפחות כמנהל מרחב דן.
בהמשך דרכי, הוצאתי רישיון סוכן ביטוח פנסיוני של משרד האוצר שמאפשר לי ללוות לקוחות במוצרי הביטוח והחיסכון. וכיום אני מתכנן פיננסי וסוכן ביטוח פנסיוני שנותן ערך מוסף ללקוחותיו

אשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה
אסף מליחי, מנכ"ל אסף פתרונות פיננסים – 052-8788128

המשתתפים אומרים על ההרצאה

אירועים נוספים שעשויים לעניין אותך

אנו רוצים לאפשר לך לקבל עדכונים ותזכורות להרצאות בביז לייב

ניתן לכבות את ההתראות בכל עת מהגדרות הדפדפן.