שרית אשרוב מתקשרת ומאמנת לריפוי

סופרת ומורה רוחנית מלמדת להתחבר למסרים מאנרגיית הבריאה

מומחית לפיענוח מסרים מאנרגיית הבריאה ומפתחת שיטת "שאלת המפתח לריפוי עצמי"
הדרך לשנות את היחס של היקום אליך, מתחילה בשינוי היחס שלך כלפי עצמך!
במשך שנים שרית הייתה מומחית בלסבול.
שרית סבלה מאלימות פיזית, כלכלית, רגשית ונפשית, גלויה וסמויה, שהופנתה כלפיה מסביבתה הקרובה ביותר. מסכת האלימות התחילה בגיל הגן והמשיכה לרדוף אותה גם בחייה הבוגרים.
אנרגית הבריאה עשתה כל שביכולתה כדי להעיר את שרית מתודעת הקורבן שבה היא חיה - תאונת דרכים קשה (התנגשות במשאית), כמעט טביעה בים (נסחפה לתוך מערבולת), אולם באותו הזמן לא היתה שרית בהקשבה.
ההתעוררות החלה בשלהי שנות העשרים שלה, כשהחלה לשאול שאלות כמו - "איך קורה שאני מוצלחת, אבל לא שמחה?" שאלות שפתחו בפניה עשור של חיפוש תשובות. חיפוש אחר פתרונות חיצוניים כמו:

מאסטר רייקי
תקשור בטארוט
תטא הילינג
אקסס בארס
ועוד…


המיקוד בחוץ - בשיטות, במטפלים ובתשובות, היה רק שלב בדרך.
השינוי האמיתי הגיע ביום בו הפנימה שרית שאין אשמים! שהיא אינה קורבן של אף אחד ושל שום סיטואציה! זה היום בו החלה שרית להביט פנימה ולשנות את האדם היחיד שבאחריותה - את עצמה.
ההתבוננות פנימה גרמה לשינויים פנימיים ולא פחות מכך, לשינויים חיצוניים:
המינוס בבנק הפך לפלוס | מטופלים חדשים הגיעו אל הקליניקה | היא העלתה את מחירי הטיפולים ב 20% | היא החלה לקבל יחס מכבד מהגרוש | נעלמו כאבי הגרון שליוו אותה מגיל 5 ללא הפסקה | היא הפסיקה לעשן 2 קופסאות ביום | ועוד ועוד….
בגיל 41 כתבה שרית את ספר הביכורים שלה "גם את יכול להפסיק לכסוס!", שתורגם גם לאנגלית.
בגיל 43 היא פתחה את שיטת "שאלת המפתח לריפוי עצמי" ובעקבותיה כתבה את ספרה השני "“מפתח לחיי גן עדן”, שכבר תורגם לאנגלית ולשפות נוספות.
בשנים האחרונות יצרה שרית קלפי אימון למטפלים, מאמנים ויועצים "שאלת מפתח" ואף גרסה שלהם המיועדת לבני נוער וילדים, שזכתה לתו תוכן של מכון אדלר.
למעלה מ- 10 שנים שרית עוסקת בטיפול ואימון ומלווה אנשים לנצח במשחק החיים.
בשנה האחרונה פתחה שרית את מרחבי שאלת מפתח לריפוי עצמי © כדי לאפשר לכמה שיותר אנשים לרפא את עצמם בצורה עצמאית ללא תלות בגורמים חיצוניים.

המשתתפים אומרים על ההרצאה

אירועים נוספים שעשויים לעניין אותך

אנו רוצים לאפשר לך לקבל עדכונים ותזכורות להרצאות בביז לייב

ניתן לכבות את ההתראות בכל עת מהגדרות הדפדפן.