דליה בר-יצחק נטורופתיה וטיפול רגשי

טיפול רגשי ונטורופתיה

אז הגעת לקראת אמצע החיים, הזמן בו הגיל שלך כבר עבר את מידת הנעליים שלך וחשבון הנפש מתחיל. מה עשיתי עד היום ומה התוכניות שלי לעתיד.
יש נשים שמגלות שהן כבר לא מכירות את עצמן. מאישה חייכנית וקלילה הן הפכו לאישה עצבנית ולחוצה. יש כאלו שנמאס להן לוותר על עצמן ולבקר את עצמן או שפשוט נמאס להן לחיות עם כל הפחדים וחוסר הביטחון. לפעמים זה גולש למצב רוח רע או דיכאון.

הרבה נשים כאלו מרגישות שהסביבה הקרובה לא מבינה את הכאב שלהן, כי אי אפשר למדוד רגשות ופחדים במעבדה. ואז במקום לקבל תמיכה ועזרה קוראים להן משוגעות, היפוכונדריות, אומרים להן "הכל בראש שלך" ונותנים כדורים כדי להרדים את התודעה, אבל לא באמת לטפל במה שמציק.

בגיל הזה עשויות גם להתחיל בעיות בריאות ויש נשים שעשויות למצוא את עצמן בשבועיים הכי מלחיצים של החיים - הזמן הזה שבין גילוי משהו חשוד בבדיקות שאנחנו עוברות ועד לקבלת התוצאה. בזמן הזה, לרפואה הקונבנציונלית אין מענה אבל זו תקופה שבה עולים פחדים ולחצים ולא תמיד יש עם מי להתייעץ.

טיפול בשיטת "המסע" מאפשר לשחרר את הרגשות המעיקים, הלחצים והפחדים. כתוצאה מכך מצב הרוח משתפר ודפוסי ההתנהגות שהפריעו בעבר משתנים לטובה.

המשתתפים אומרים על ההרצאה

אירועים נוספים שעשויים לעניין אותך

אנו רוצים לאפשר לך לקבל עדכונים ותזכורות להרצאות בביז לייב

ניתן לכבות את ההתראות בכל עת מהגדרות הדפדפן.