כפיר מנשה - בניית אתרים קידום וניהול מוניטין

בניית אתרים, קידום אתרים וניהול מוניטין

מומחה ליצירת נוכחות חזקה וחיובית בגוגל!
מוזמנים לבקר באתר האינטרנט שלי - https://bit.ly/3qb44i8
אני כפיר מנשה ואני בונה אתרים ומקדם את הלקוחות שלי לעמוד הראשון בגוגל - מגדיל להם את כמות התנועה לאתר ובשורה התחתונה גם כמות המכירות והלקוחות.
בנוסף אני מומחה לניהול מוניטין - העלמת תוצאות חיפוש ואתרים מגוגל. אם פרסמו עליכם כתבה שלילית או לא מחמיאה שעולה כאשר מחפשים את השם שלכם בגוגל אני האיש שיכול להעלים אותה משם.

באתר אני מרחיב בפירוט על השירותים שאני נותן, מציג פרוייקטים שביצעתי ומפרסם מאמרים, טיפים והמלצות לבעלי עסקים שמעוניינים לדעת איך יוכלו להגדיל בעצמם את כמות הלקוחות שמגיעים אליהם.

מאחוריי מספר שנים של עבודה כמקדם אתרים בחברות גדולות. הניסיון הרב שיש לי – מקידום של עשרות עסקים קטנים ובינוניים בשוק הישראלי ועד לתעשיית המסחר בביטקויין בשוק הבינלאומי – הפכו אותי למומחה קידום אתרים שיכול להתמודד עם פרוייקטים בכל סדר גודל.

כעצמאי אני בעיקר עובד מול עסקים קטנים ובינוניים שמעוניינים לקחת את הקידום והשיווק של המוצרים שלהם לרמה הבאה. אני מציע שירותי ייעוץ לבנייה וקידום אתרים גם עבור בעלי עסקים שמעוניינים להקים אתר ולקדם אותו בעצמם כדי לחסוך בעלויות אך לא מעוניינים לוותר על ליווי של איש מקצוע בתהליך.
אשמח לתת גם לכם שיחת ייעוץ ראשונה לגמרי בחינם כדי שתדעו מאיפה להתחיל ואיך כדאי להתקדם.

אני שם דגש מאוד חזק על תוצאות בשטח – זה מה שהופך את השירות שלי לדרך הבטוחה לחשיפה חיובית ברשת.

מוזמנים ליצור איתי קשר בכל עת!
055-5649970
kfir.edo.menashe@gmail.com

המשתתפים אומרים על ההרצאה

אירועים נוספים שעשויים לעניין אותך

אנו רוצים לאפשר לך לקבל עדכונים ותזכורות להרצאות בביז לייב

ניתן לכבות את ההתראות בכל עת מהגדרות הדפדפן.