אלה סמוחה מנחת NLP

מטפלת רגשית ומאסטר NLP

נעים מאוד, שמי אלה סמוחה, מטפלת רגשית ומנחת NLP בדרגת מאסטר ובעזרת הכלים שברשותי, אני עוזרת להן לחיות בזוגיות קרוב והרמונית, בה הן מבטאות את עצמן ומרגישות אהובות ובטוחות.
שנים רבות, כשחבשתי את הכובע של מעצבת גרפית, מצאתי את עצמי מקשיבה ללקוח, בלי שיפוטיות ואגו מחפשת פתרונות יצירתיים שיכולים להתאים לצרכים, יכולות ולדרך שלו.
משברים שונים שעברתי במהלך החיים, הובילו אותי לחפש תשובות מה עוד אני רוצה בחיים, מה חסר לי ומה יכול לקדם אותי למצות את הפוטנציאל ואת הייעוד שלי. איך שינוי שאני עושה יכול לתרום לכל הסובבים שלי ובמיוחד למשפחה הקרובה שלי. תשובות שבטח כולם מחפשים. למזלי אני מצאתי.
הייעוד שלי לעזור לנשים לראות שהן ראוית להיות מאושרות, שמחות, בטוחים בעצמם, שזה זכותן לעסוק במקצוע שהם אוהבות ולבחור בדרך שמתאימה רק להן. להיות בשלום עם עצמן בלי רגשי אשם ושמות גנאי.
הדרך שעשיתי הייתה בהחלט מאתגרת אבל שווה כל צעד. אני יכולה רק לסכם שאני ממליצה להיות אמיצים ולעשות אותה. ״אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים!״
אפשר להיפגש איתי גם בזום. דוברת רוסית.

התהליך שאני מציעה בדרך כלל הוא קצר וממוקד בנושא שבו את מרגישה קושי..
שבמהלכו אנחנו לומדות את ההיסטוריה האישית (כי שם הכל התחיל), איזה אמונות מגבילות חוסמות לך את הדרך להגשים את המטרה, איזה ערכים חשובים לך ולפעמים לא נמצאים בהלימה אחד עם השני, איזה רווחים משנים יש לך ומה תפסידי אם תמשיכי להתנהג כמו עכשיו.. משנים את אופן החשיבה ופוף..
החיים משתנים כי את רואה את הדברים אחרת..
הקסם הוא…. שזה מהדהד על כל התחומים בחיים..
האופן חשיבה משפיע לא רק על הבעיה הספציפית שעבדנו אלא על מלא תחומים.. פשוט מדהים!

ובנימה אישית,
החיים שלי השתפרו פלאים מאז שהכרתי את ה NLP, אני יותר מאושרת, מדויקת עם עצמי, נהנית מהחיים ותקשורת עם אנשים…

אני מזמינה אותך גם ליהנות מכל הדברים הטובים ש-NLP יכול להציע כי מגיע לך!
תתקשרי כבר היום ובשיחה קצרה נוכל לבדוק איך להפוך את חייך למאושרים יותר…

המשתתפים אומרים על ההרצאה

אירועים נוספים שעשויים לעניין אותך

אנו רוצים לאפשר לך לקבל עדכונים ותזכורות להרצאות בביז לייב

ניתן לכבות את ההתראות בכל עת מהגדרות הדפדפן.