מאות הרצאות, סדנאות ומפגשים ללא עלות

העשרה עסקית

פייבר (Fiverr) - ההזדמנות שלכם להתרחבות עסקית מקומית ובינלאומית

על מה אנחנו הולכים לדבר?

ברוכים הבאים להרצאה שתחשוף אתכם להרחבה גלובלית: Fiverr Sellers & Buyers' - וובינר שנועד להעצים את המוכרים והקונים כאחד, ומציג את הפוטנציאל הבלתי מנוצל של Fiverr לאלה החדשים שלא מכירים את הפלטפורמה.

בין אם אתם בעלים של עסק מקומי, יזמים או ספקי שירות המעוניינים להתרחב מעבר למגבלות השוק המסורתיות, או אדם המחפש שירותים והזדמנויות בשוק הדיגיטלי, הוובינר הזה הוא השער שלכם לעולם של אפשרויות אינסופיות.

קישור לאתר:
https://go.fiverr.com/visit/?bta=497086&brand=fiverrcpa

הצטרפו אלי כדי לחקור כיצד Fiverr מחבר בין מוכרים לרשת גלובלית של לקוחות פוטנציאליים וקונים למאגר מגוון של פרילנסרים מוכשרים. גלו את סודות הניווט בפלטפורמה, בין אם אתם מחפשים שירותים מיוחדים ובין אם אתם מחפשים להציג את המומחיות שלכם. לימדו כיצד Fiverr יכול לחולל מהפכה בדרך שבה אתם עובדים, ומציע הזדמנויות להרחיב את העסק שלכם או למצוא את השירותים שאתם צריכים, הכל מהנוחות של המרחב המקומי שלכם.

וובינר זה משמש כמדריך היכרות, המציג את היתרונות וההזדמנויות הייחודיות ש- Fiverr מספקת הן למוכרים והן לקונים. גלו את העוצמה של הפלטפורמה הזו וכיצד היא יכולה להיות המפתח שלכם להצלחה בנוף הדיגיטלי. אל תפספסו את ההזדמנות הזו לגלות עולם של פוטנציאל!"

מרגישים כבר מוכנים לשלב הבא באו והירשמו לקורס הקצר שמלמד אתכם איך לעשות זאת במקצועיות:
https://bit.ly/esp-fiverr

עכשיו ב 297 ש"ח במקום 390 ש"ח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

אודות דניאל פיינר טלמרקטינג וטלמיטינג לעסק

E.S.P. Feiner מספקת מספר שירותים במיקור חוץ לעסקים, שירות טלמרקטינג, שירות טלמיטינג, ייעוץ עסקי ואימון מכירות 1 על 1. אנו עומדים לרשותכם מדי יום, עם מקצועני מכירות מצטיינים שמלווים אתכם בכל שלבי הפרויקט.

E.S.P. Feiner ,נוסדה על ידי דניאל פיינר בשנת 2019 nספקת שירותי טלמרקטינג ,טלמיטינג, שירותי ייעוץ עסקי ,אימון מכירות טלפוניות 1 על 1 לבעלי �...

המשך לעמוד למרצה

המשתתפים אומרים על ההרצאה

אנו רוצים לאפשר לך לקבל עדכונים ותזכורות להרצאות בביז לייב

ניתן לכבות את ההתראות בכל עת מהגדרות הדפדפן.